Fåtöljer ett par 1940-tal.
2m 28s
Fåtöljer ett par 1940-tal.
28 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Matbord, furu, Krogenes Möbler, Norge 1900-talets mitt.
6m 28s
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben med vaser.
8m 28s
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
James Coignard, kompositioner 2 st.
10m 28s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
12m 28s
Jonas Åkesson, hästporträtt.
700 SEK
Utropspris
6 000 SEK