Vägglampa sent 1900-tal.
< 1m
Vägglampa sent 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 4 st 1900-talets andra hälft.
2m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Louis XVI-stil 1900-talets första hälft.
4m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Svensson, komposition.
6m
Uno Svensson, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor/Rockhängare 1900-talets första hälft.
10m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
12m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK