Tamburmajor/Rockhängare 1900-talets första hälft.
< 1m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
1m 35s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
3m 35s
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
5m 35s
Bengt Lindström, Ansikten.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
11m 34s
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK