Auktioner online

Gucci, armbandsur, 26 mm.
< 1m
Gucci, armbandsur, 26 mm.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, Uthus i öländskt landskap.
1m 39s
6 666 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eric Hallström, Höstlandskap.
3m 39s
Eric Hallström, Höstlandskap.
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Moud, ca 300 x 207 cm.
5m 39s
Matta, Moud, ca 300 x 207 cm.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
7m 39s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
11m 39s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn,"Byst".
1d 1 tim
Anders Zorn,"Byst".
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Salvador Dalí, "The Smugglers", ur "Carmen",
1d
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Ursula".
4d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Ursula".
1 350 EUR
Utropspris
900 EUR
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
3d
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 044 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
53m 39s
Bokhylla 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK