Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1m 4s
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Ruda, byrå "Lange" Ikea 1900-talets senare del.
1m 4s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
3m 4s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5m 4s
Taklampa 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
8m 4s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
13m 4s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK