Carl August Fahlgren, Insjölandskap med gammal ek.
1m 4s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
5m 4s
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
8m 4s
Gunnar Norrman, svartkrita.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
15m 4s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK