Slaglåsgevär, 1800-talets början.
2m 48s
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
4m 48s
1 599 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
6m 48s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 383 x 247 cm.
10m 48s
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK