Eric Hallström, "Fönstret mot skogen".
3m 5s
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
7m 5s
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
9m 5s
1 599 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
11m 5s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK