Taklykta, 1900-tal.
1m 17s
Taklykta, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
3m 17s
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, tidigt 1900-tal.
5m 17s
Sidobord, tidigt 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
11m 17s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK