Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
1m 58s
1 599 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
2m 58s
10 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
3m 58s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 383 x 247 cm.
7m 57s
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, scarf, "Tsubas".
11m 57s
Hermès, scarf, "Tsubas".
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loewe, väska, "Puzzle".
18 tim 37m
Loewe, väska, "Puzzle".
9 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hänge, 18K guld med små briljantslipade diamanter.
13m 57s
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, "Målning".
2d 17 tim
Albert Johansson, "Målning".
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
2m 57s
10 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wladyslaw Chmielinski, stadsvy.
1d 21 tim
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK