Liveauktion pågår | Contemporary Art & Design

Dag 2: Konst, fotografi och grafik

Delta i auktionen

Temaauktioner online

Carl Eldh, "Ansgar".
3d 2 tim
Carl Eldh, "Ansgar".
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Birkin 35", 2010.
2d 3 tim
57 000 SEK
Utropspris
85 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
5 tim 36m
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 2 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
3d 22 tim
Bengt Lindström, Utan titel.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

274. Martin Wickström, "Kind of Blue".
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
310 000

SEK
ditt bud
Fair warning
300 000

SEK
ditt bud
290 000

SEK
ditt bud
280 000

SEK
ditt bud
270 000

SEK
ditt bud
260 000

SEK
ditt bud
250 000

SEK
ditt bud
240 000

SEK
ditt bud
230 000

SEK
ditt bud
220 000

SEK
ditt bud
210 000

SEK
ditt bud
200 000

SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
310 000 SEK